Piękny dom - piękne ogrodzenie!


ZAMÓW WYCENĘ PROJEKTU

MODELE OGRODZEŃ OD PRODUCENTA

WYBIERZ RODZAJ OGRANICZENIA LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

OGRODZENIE - ŻALUZJA PREMIUM

Solidne nowoczesne ogrodzenie, podkreślające wysoki status właściciela domu i jego dobry gust estetyczny. Idealne dopasowanie dla domów rodzinnych.


od 100 $

OGRODZENIE - ŻALUZJA EKSKLUSIV- LEGO

Ten model ogrodzenia jest odpowiedni przede wszystkim dla tych Klientów, którzy szukają prawdziwie eleganckiego ogrodzenia i nie są nastawieni na kompromis. Sekcje pomalowane w jednym kolorze wraz z dachem stworzą niepowtarzalny zespół architektoniczny.

od 69 $

OGRODZENIE - STANDARD

Nowy rodzaj napowietrzonego ogrodzenia - rolety ogrodzeniowe - standardowe. To unikalne metalowe ogrodzenie jest łatwe w instalacji i utrzymaniu, a jednocześnie niezawodne i trwałe.

od 40 $

OGRODZENIE - BRUS

Ten rodzaj ogrodzenia metalowego jest idealny dla Klienta, jeśli lubisz naturalne materiały wykończeniowe, ale nie masz ochoty poświęcać czasu i zasobów na konserwację i regularną konserwację ogrodzeń niemetalowych.

od 35 $

OGRODZENIE - RANCHO

Nowoczesne ogrodzenie w stylu "COUNTRY". Przekazuje unikalny kolor i wyjątkową estetykę amerykańskiego Zachodu. "Rancho" - najłatwiejsze w instalacji rozwiązanie: po prostu zamocuj listwy na słupach i ogrodzenie jest gotowe. 
 

od 31 $

OGRODZENIE - HORIZONT

Opcja ogrodzenia dla klientów, którzy preferują prywatność. Konstrukcja ogrodzenia "Horizont" pozwala zamawiać ogrodzenie z dwustronną sekcją napełniającą.

od 17 $

GWARANCJA - 20 LAT!

DLACZEGO KLIENCI WYBRAJĄ NASZĘ OGRODZENIA ?

JAKOŚĆ METALU

Ogrodzenia są wykonywane we własnej halI produkcyjnej, ze stali ocynkowanej z powłoką polimerową. Zapewnia to odporność na korozję i zachowanie schludnego wyglądu wszelkiego rodzaju ogrodzeń.

ŁATWA INSTALACJA

Większość modeli naszych ogrodzeń można zainstalować samodzielnie - specjalne wyposażenie nie jest wymagane. W razie potrzeby nasi specjaliści będą mogli wykonać ogrodzenie, aby zaoszczędzić czas.

NIE ZAPOTRZEBUJĄ KONSERWACJI

Powłoka lamelowa zastosowana w fabryce nie znika ani nie odkleja się. Ogrodzenia są łatwe do mycia - pod ciśnieniem wody z węża ogrodowego są całkowicie oczyszczone od kurzu i brudu.

KONSULTACJA EKSPERTA

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE - NASZ EKSPERT SKONTAKUJE SIĘ Z TOBĄ

GALERIA ZDJĘĆ

PIĘKNĘ OGRODZENIE BĘDZIE STANOWIĆ ARCHITEKTONICZNY STYL W TWOIM DOMU!

Bramy I furtki

MONOLITYWNOŚĆ OGRODZENIA - ESTETYCZNY DESIGN

Uzyskaj szybkie i wysokiej jakości rozwiązanie

 

Zostaw zapytanie na naszej stronie internetowej. Nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby wyjaśnić parametry ogrodzenia.

KALKULACJA

Wyślij nam zdjęcie i wymiary Twojej działki. Obliczymy koszt ogrodzenia.

UMOWA I PŁATNOŚCI

Podpisujemy umowę na dostawę przedpłaty, a firma przystępuje do opracowania dokumentacji projektowej oraz produkcji ogrodzenia.

UMOWA I PŁATNOŚCI

Podpisujemy umowę na dostawę przedpłaty, a firma przystępuje do opracowania dokumentacji projektowej oraz produkcji ogrodzenia.

Dział sprzedaży POLSKA

Polska, Zielona Góra 65-001

tel: +48 883 627 239

E-mail: ogrodzeniaab@gmail.com

E-mail: sales@mehbud.com.ua

adres korespondencyjny:

ul. Okulickiego 33/27