Завод "Мехбуд" на Найбільшій агропромисловій виставці України «АГРО-2019»

«Створюємо красиву країну разом!»

Завод "Мехбуд" , лідер серед українських виробників металевої продукцій,  буде приймати участь у Виставці «АГРО-2019» — найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східній Європі. Ця виставка є еффективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України.

Ми готові Вас вражати нашими досягненнями!

Великий досвід роботи, прагнення до вдосконалення і найголовніше жага до створення кращих рішень для сучасного будівництва допомогали нам створювати нашу продукцію. 

На виставці ми представимо:

Металеві паркани

Металеві паркани та огорожі

Сучасні металеві паркани та огорожі (паркани Жалюзі, Ранчо, Брус та інші моделі огорож). Паркани, які не мають аналогів в Україні. Стильні, надійні та довговічні огорожі для сучасної будівлі.

Стеля

Підвісні стелі 

Стильні та надійні, та головне безпечні  потолочні конструкції (кубоподібна стеля, кассетна на рейкова стеля). Тренд цього року - стеля, яка переходить на стіну.

Фасад жалюзі

Навесні вентильовані фасади

Навесні фасадні системи (кассетний та панельний фасад, фасад Жалюзі та рейка для облицювання будь-яких фасадів). Комплексні рішення для будь-яких будівель.

«АГРО-2019» 

До старту залишилось

0
:
00
:
00
:
00

Виставка буде проходити з 4 червня по 7 червня 2019 р.

Заявка на запрошенняЗавод "Мехбуд" на Міжнародній виставці «KyivBuild Kyiv 2019» 

Завод "Мехбуд" , лідер серед українських виробників металевої продукцій, приймав участь у Міжнародній виставці KyivBuild Ukraine 2019, яка проходила с 14 по 17 травня ! Невеликий фотозвіт з виставки.

Контакти:

Ми будемо раді Вас бачити в списку наших гостей та сподіваємось, що відвідування нашої виставки запам'ятається Вам надовго!


Адреса: НК "Експоцентр України" Україна, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1


Телефон: (044) 423-05-21, 423-82-29


Email: sales@mehbud.com.ua


(044) 423-05-21, 423-82-29

Адреса заводу "Мехбуд"

м.Київ, вул. Ак. Кримського, 4а.