МЕТАЛЕВИЙ ФАСАД
ДЛЯ ВАШОГО МАГАЗИНУ
Замовте фасад, що відповідає вимогам, у заводу з багаторічним досвідом власного виробництва - МЕХБУД!
Значення фасаду для успішної торгівлі у Вашому магазині
Відповідний магазину фасад – ключова умова комерційного успіху!
Вам потрібен якісний фасад,
але не має часу вивчати технічні нюанси?
Замовте розрахунок ціни металевого облицювання прямо зараз!
Ціна фасаду магазину чи співвідношення ціна-якість?
Що головне у процесі вибору фасаду?
Цей сайт створений досвідченими спеціалістами з комунікації з Клієнтами заводу МЕХБУД з метою допомогти Вам знайти оптимальне співвідношення ціни та якості у питанні обшивки фасаду магазину.

Ознайомлення з повним змістом сторінки - забезпечить Вас інформацією, необхідною для прийняття рішення, наслідки якого будуть «тішити око» та сприяти зростанню доходів, а не пригнічувати та змушувати постійно інвестувати у зовнішню рекламу (нівелюючи при цьому первинну економію від використання більш дешевих за металеві фасадні) панелі – фіброцементних, пластикових (вінілових) або гіпсокартонних).
 
Більш ніж 40-річний досвід роботи із запитами Клієнтів дає нам достатньо підстав стверджувати, що посвята 5 хвилин Вашого часу уважному ознайомленню з корисною інформацією щодо вибору фасаду, спеціально адаптованою для швидкого, але ємного проникнення у суть актуальних тенденцій цього процесу – суттєво підвищить шанси на подальший успіх Вашої підприємницької ініціативи.

У будь-якому випадку, бажаємо, щоб обрана в результаті ціна фасаду для Вашого магазину - стала інвестицією, що багаторазово окупається, в розвиток бізнесу!

ЩЕ ВЧОРА
економічні реалії торгівлі в Україні зумовлювали найважливішу роль ціни як такої у процесі вибору оптимального варіанта обшивки фасаду магазину
ВЖЕ СЬОГОДНІ
визначальна важливість програмування комерційного успіху магазину за допомогою якісного облицювання фасаду – знаходить відгук «у серцях та гаманцях» дедалі більшої кількості українських бізнесменів.
В МАЙБУТНЬОМУ
етап «наріжності цінового чинника» у процесі купівлі фасаду для торгових точок – безповоротно піде в минуле та в Україні.
В ЄВРОПІ
У країнах Західної Європи, особливо це стосується сфери торгівлі в Німеччині, металева обшивка фасадів використовується у переважній більшості ТРЦ та невеликих магазинів, починаючи з 50-х років минулого століття. Бізнесмени Східної Європи – порівняно недавно, але не менш повсюдно, оцінили переваги підбору фасаду для магазину виходячи з міркувань довговічності, міцності, невибагливості та дизайнерської різноманітності рішень, яку забезпечує метал.
Вже готові розпочати діалог із експертом?
Залиште номер і ми зв'яжемося з Вами!
Алгоритм вибору фасаду магазину
40 років досвіду роботи із Замовниками!
За більш ніж 40 років прийому, обробки та реалізації «під ключ» запитів щодо фасадної обшивки для магазинів наші фахівці сформували ефективний алгоритм підбору фасадних рішень для найрізноманітніших вимог наших Клієнтів.
Усього два кроки до впевненості в успіху!
Із загальною двоетапною методологією цього алгоритму ми і пропонуємо Вам ознайомитись нижче та бажаємо успіху у підборі правильного фасаду для успішного магазину.
1-й етап підбору фасаду магазину:
Оскільки ціна обшивки магазину безпосередньо залежить від матеріалів і дизайну, що використовуються, головним питанням, на яке Вам необхідно ствердно відповісти є один з двох:
Вже готові замовити розрахунок
металевого фасаду для магазину?
Залиште свій номер та експерт МЕХБУД незабаром передзвонить
2-й етап підбору фасаду магазину:
Акцентуємо, що незалежно від обраного на другому етапі варіанта, виробничі потужності та досвід експертів заводу «МЕХБУД» дозволяють реалізувати будь-який з них
Форма, розміри та колір панелей
Ключові фактори ціноутворення та дизайну фасаду Вашого магазину
РОЗМІРИ ФАСАДНИХ ПАНЕЛЕЙ
На власному виробництві в Києві ми вже багато років виготовляємо панелі для фасадів магазинів різного розміру: квадратні касети, подовжені рейки та прямокутні панелі відповідно до вимог Клієнта.
КАСЕТА, ПАНЕЛЬ АБО РЕЙКА
Переваги кожної залежать від відповідності розмірам та формі Вашого фасаду. Незалежно від вибору - застосування касетного, панельного або рейкового (лінеарного) облицювання надасть фасаду Вашого магазину сучасну подобу.
КОЛІР ОБЛИЦЮВАЛЬНИХ ПАНЕЛЕЙ
Виробничий цикл підприємства включає етап професійного забарвлення в будь-який колір із каталогу RAL і нанесення спеціального полімерного покриття, що підвищує стійкість до дії зовнішнього середовища.
Фотогалерея наших робіт
Ці об'єкти вже мають фасади від Заводу Мехбуд!
ФАСАДНІ РІШЕННЯ ВІД МЕХБУД:
Відкривають широкі можливості для проектування фасаду успішного магазину
Касетний фасад
Сучасне та практичне рішення для облицювання фасаду магазину. Дозволяє створити привабливий зовнішній вигляд та надає широкі можливості для брендування.
Від 2135 грн/м2
Рейковий (лінеарний) фасад
Окрім цінової прагматичності, лінеарний фасад дозволяє застосувати в облицювання фасаду будівлі ще ширший арсенал дизайнерських рішень та суттєво прискорює отримання результату.
Від 1165 грн/м2
Панельний фасад
Застосування металевих панелей дозволяє Замовнику досягти компромісу в питанні ціни, але залишає широкий простір для втілення дизайнерських ідей.
Від 2135 грн/м2
Переваги звернення до МЕХБУДУ
Візуалізація
Фахівці підприємства мають технічний потенціал та багаторічний досвід у створенні візуалізацій фасадів.
Конструкторська розробка
Ви отримуєте можливість запросити на розробку конструкторської документації досвідченого експерта підприємства.

Шеф-монтаж

Ми допоможемо Вам визначитися з вибором підрядної організації з монтажу фасаду Вашого магазину. Здійснимо шеф-монтаж.
Оптимальні терміни
Наявність власного виробництва повного циклу та багаторічний досвід комунікації із Замовниками дозволяють виконувати весь спектр робіт без зайвих витрат часу.
Індивідуальний підхід
Широкі можливості обліку індивідуальних особливостей замовлення кожного Клієнта дозволяють створювати унікальні фасади для супермаркетів та невеликих магазинів.
Висока якість
За більш як 40 років виробничого досвіду у нас сформувалася система перевірки якості, що дає змогу гарантувати високу якість продукції.
Макропіксельно-лінеарний дизайн фасаду Вашого магазину
Варіативність підбору розмірів, форм та колірних рішень фасаду для магазину, яку Ви отримуєте після звернення до нас, задовольнить навіть найсміливіші очікування до дизайну та надасть вигляду магазину неповторності, впізнаваності і навіть певною мірою переведе Ваш магазин до категорії Art-об'єктів.

 Застосування концепції макропіксельно-лінеарного дизайну при проектуванні металевого фасаду для магазину – дозволяє Вам отримати не лише довговічний, респектабельний, невибагливий догляд та яскравий вигляд торгового об'єкта, а й максимально втілити Ваші індивідуальні побажання щодо розміщення унікальних "макропіксельно-лінеарних" малюнків.
Замовте розрахунок фасаду зараз
та отримайте можливість консультації з дизайнером!
ми допоможемо з пошуком фахівця, здатного втілити ідею у реальність
Все ще вагаєтесь?
Відвідайте виставку фасадів та розвійте сумніви остаточно!
Залиште контакти та отримайте індивідуальне запрошення!
Ми не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам
ФАСАД МАГАЗИНУ ФОРМУЄ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ,
І Є ЛИШЕ ОДИН ШАНС ЗРОБИТИ ЙОГО ПРАВИЛЬНИМ
Звертайтеся до МЕХБУДУ, якщо бажаєте:
знайти надійного партнера в питаннях комплексного облицювання інтер'єру та екстер'єру магазину, адже в лінійці нашої продукції крім панелей для фасаду є також касети для внутрішнього оздоблення стелі та стін, а крім цього – металеві огорожі преміум-класу!
Подивитися інформацію про металеві панелі для облицювання стелі та стін Ви зможете перейшовши за цим посиланням, а дизайнерські огорожі – тут.
Київ
вул. Академіка Кримського, 4-а
Тел: +38 (044) 455 78 33
sales@mehbud.com.ua

Телефон: +38 (050) 304 67 26